Share
Çatalköy Belediyesi’nden kamuoyuna duyuru

Çatalköy Belediyesi’nden kamuoyuna duyuru

Çatalköy Belediyesi’nden kamuoyuna duyuru
User Rating: 0 (0 votes)

Çatalköy Belediyesi 9. Beşparmaklar, 1. Uluslararası Tiyatro Festivali’nde 26 ve 27 Mart 2019 tarihlerinde gösterilecek “Yıldız Olmak Kolay mı?” oyunu ertelendi.

Çatalköy Belediyesi’nin düzenlediği 9. Beşparmaklar, 1. Uluslararası Tiyatro Festivali’nde 26 – 27 Mart 2019 tarihlerinde sahnelenmesi planlanan Tarık Günersel’in yazdığı, Nermin Uğur’un yönettiği “Yıldız Olmak Kolay mı?” adlı oyunumuzu, oyunda rol alan oyuncumuz Gamze Doğruyol’un babasının vefatı nedeni ile ileri bir tarihe ertelemeyi uygun bulduk. Bu vesile ile oyuncumuza ve ailesine başsağlığı dilerken, 26 ve 27 Mart 2019 tarihleri için biletlerini alan izleyicilerimizin bu haklarını ileride belirleyeceğimiz günlerde aynı oyun için kullanabileceklerini veya arzu ederlerse ödedikleri ücretleri Çatalköy Belediye Sekreterliği’nden geri alabileceklerini duyururuz.

27 Mart Dünya Tiyatro Günü’nde perdelerin açık kalması için yine Çatalköy Belediye Tiyatro Su’ya ait Tennessee Williams’ın yazdığı, Nermin Uğur’un yönettiği “Çökme Tehlikesi Var!” adlı oyunun saat 20.00’de Çatalköy Belediyesi Erol Avgören Kültür Merkezi’nde izleyicilerle ücretsiz buluşacağını tüm tiyatroseverlerin bilgisine getirir, gösterdiğiniz yakın ilgiden dolayı saygılar sunarız.

 

Çatalköy Belediyesi Tiyatro Festival Komitesi

 

330 Kez Okundu