Share

Mandarin Oriental, Bodrum’un en güzel günleri için sizleri bekliyor

Mandarin Oriental, Bodrum’un en güzel günleri için sizleri bekliyor
User Rating: 0 (0 votes)

Ege’nin eşsiz güzellikteki Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum, yazın son günlerinde misafirlerine huzurun en güzel halini yaşamaya davet ediyor. Mandarin Oriental, Bodrum, konuklarını benzersiz hizmet kalitesiyle ağırlarken Bodrum’un en güzel günlerini dinginlikle geçirmek isteyenler için ayrıcalıklar sunuyor.

Eylül ayında Bodrum’un keyfini çıkarmak isteyen Mandarin Oriental, Bodrum misafirleri,‘Suit Cazibesi’ paketi ile 150 € değerinde spa kredisinden faydalanacak ve suit rezervasyonlarında geçerli olacak minimum 3 gecelik konaklamalarında 4. Geceyi otelin misafiri olarak geçirecekler.

Ödüllü SPA ile ruhunuzu dinlendirerek kışa zinde hazırlanın

2016 World Luxury Spa & Restaurant Ödülleri SPA kategorisinde ödül alan ‘The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum’ sakinlik ve dinginlik isteyenler için doğru adres. Bölgedeki en kapsamlı sağlık, güzellik ve masaj programlarına yer veren Mandarin Oriental, Bodrum, ödüllü spa terapileri ve el yapımı doğal içerikli şifalı uygulama kürleriyle yılın tüm yorgunluğunun atılmasına olanak sağlıyor. Doğallıktan ödün vermeyen resort otel, spa merkezinde bahçelerinden topladığı zeytinyağı, ada çayı ve lavantayı kullanıyor. Misafirler aynı zamanda The Spa’nın inanılmaz güzellikteki hamamında kökeni yüzyıllar öncesine uzanan Türk su terapisi deneyimi yaşayabiliyor. Mandarin Oriental, Bodrum, kendi alanlarında uzman terapistleriyle de rahatlamanızı sağlıyor. 20 Eylül’e kadar, el – ayak ve tırnak bakımına benzersiz yaklaşımı ve profesyonel uzmanlığıyla dünyaca ünlü Fransız ayak bakım uzmanı Bastien Gonzalez, Mandarin Oriental, Bodrum misafirlerine pedikürden maniküre, ayak ve bacak masajından ‘French’ dokunuşa kadar birçok deneyimi yaşatıyor. Eylül sonuna kadar ise Hollywood aktörleri ve ünlülerinin birebir çalıştığı spor ve beslenme uzmanı Ruben Tabares ekibi, misafirlere kişisel antreman programları sunmaya devam ediyor.

Zeytin ağaçları ve mis kokulu çam ormanlarının çevrelediği Mandarin Oriental, Bodrum’da 129 konuk odası, daire, suit ve villa bulunuyor. Ege Denizi’nin mavisiyle birleşerek büyüleyen infinity pool (sonsuzluk havuzları) konuklarına huzur dolu anlar yaşatıyor. Deniz manzaralı, özel teraslı odalar ve Akdeniz süitleriyle Bodrum Yarımadası’nın nefes kesen manzarasıyla öne çıkan Mandarin Oriental, Bodrum, Presidential Villa ile de misafirlerine lüks tatil deneyimi yaşatıyor.

116 Kez Okundu