Share

Orient Sigorta’nın tercihi Merit Park oldu

Orient Sigorta’nın tercihi Merit Park oldu
User Rating: 0 (0 votes)

Orient Sigorta İlk Acenteler toplantısını Merit Park Hotel’de gerçekleştirdi.

Dubai merkezli Al-Futtaim Grubu’nun sigorta şirketi Orient Insurance’in, Türkiye’de ki girişimi Orient Sigorta A.Ş. ilk Acenteler toplantısını Girne / K.Kıbrısta düzenledi.

Orient Sigorta yöneticileri, Inter Travel , ve çalışanlarının katılıdığı gecede  Pelin Aydın ve Grubu  Öldüren Şampanya sahne aldı. Çalışanların ve yöneticilerin keyifli  vakit geçirdiği gecede, Orient Sigorta Genel Müdürü  Kurt  Ebik  yaptığı konuşma ile; Yenilikçi ve genç ama deneyimli bir kadro ile yola çıktıklarını, Orient Sigortanın 5 yıllık hedefini sürdürülebilir ve karlı bir portföyle %1’lik Pazar payına ulaşmak olarak belirtti. Ebik sözlerine 2015 Yılı Üretimin 1/3’ü oto branşından, kalan 2/3’ü oto dışı branşlardan sağladıklarını, portföy dengesinin sağlıklı büyüme için önemli bir kriter olduğuna vurgu yaparak devam etti.

Sözlerine İş süreçlerinde sürekli acentelerimizi düşünüyor, kullandığımız sigortacılık sisteminde acentelerimizin işlerini nasıl kolaylaştırabileceğimiz sorguluyoruz diyerek; Acentelerimizin kaynaklarını operasyonel işlemler yerine satış ve iş geliştirme konularına yönlendirmelerini istiyor ve teşvik ediyoruz ” dedi.

Yöneticilerin ve çalışanların hep birlikte eğlenerek gecirdiği Gala gecesinde keyifli saatler yaşandı.

170 Kez Okundu